Yaylacık Mh. 50(470.) Sk. No:85 Nilüfer/BURSA

Hakkımızda

2013 yılında Bursa'da kurulan Doğuş Metalurji Lojistik İth. İhr. A.Ş. Bursa-Merkez, Bursa-Karacabey ve Makedonya-Üsküp şubelerinde faaliyet göstermektedir. Bunun yanı sıra Makedonya-Üsküp şubesi ile Balkanlar üzerinden Avrupa bölgesine ithalat hizmeti vermekte Türkiye üzerinden de Orta Asya bölgesine ihracat yapmaktadır. 

Ağırlıklı ihracat ürünleri; krom, nikel, bakır-sarı ürünleri, ağırlıklı ithalat ürünleri de alüminyum, bakır-sarı, çinko ürünleridir.

Firmamız bünyesinde ekskavatör araçlarımız, forklift araçlarımız, tır kantarımız, timsah makas cihazımız, hurda işleme makinalarımız, döner fırın makinamız bulunmaktadır. Ayrıca çekici (tır) araçlarımızla yurtiçi-yurtdışına 1360 sal dorse ve 11 metre hardox dorse ile piyasaya lojistik ve nakliye hizmeti vermekteyiz.

Hurda, alüminyum, bakır-sarı vb. mamüllerinizi isterseniz kendi araçlarınızla, isterseniz firmamızın araçları ile alabilir, bu ürünleri fabrikamızda ayrıştırıp daha sonra ergitme tesisimize yönlendirip geri dönüşüme kazandırabilirsiniz.

Hurda toplama, hurda ayırma, hurda işleme ve ergitme, tehlikeli ve tehlikesiz atık toplama-ayırma ve ithalat belgelerimiz bulunmaktadır.

doguşmeta
doguşmeta
doguşmeta
doguşmeta
doguşmeta
doguşmeta
img